Starving Buzzard a Leeroy Jenkins budou oslabeny

Blizzard se konečně odhodlal nerfnout kartu Leeroy Jenkins. Popravdě se o tom mluvilo už celkem dlouhou dobu, ale jak to dopadne ve finále byly spíše spekulace. Oslabení karet proběhne 22. září 2014. Jakmile budou karty nerfnuté budete je moct až do dalšího update proměnit na dust za plnou cenu. Takže pokud jich máte víc, což je u Leeroy Jenkins určitě běžné, tak s disenchantem počkejte.

Leeroy Jenkins

Leeroy-JenkinsLeery Jenkins je v hledáčku Blizzard už delší dobu. Na neoficiálním seznamu byl číslo dvě, hned za Unleash the Hounds, která byla upravena nedávno. Ovšem teprve v momentě, kdy se naplno rozjely balíčky Miracle Rogue se začalo diskutovat, co s ním udělat?

Nakonec se Blizzardi rozhodli, že jej zdraží. Od 22. září tak bude stát 5 krystalů místo dosavadních 4.

A jaké že to vlastně byly komba? Tak třeba Leeroy Jenkins + Cold Blood/Power Overhelming + Faceless manipulator = 20 damage. Popřípadě Leeroy Jenkins + Shadowstep = 12 damage za 6 krystalů. Takže prostor pro další damage.

Samozřejmě to neznamená, že se úplně přestane hrát. Stále jej může využít třeba Hunter s Unleash the Hounds.

Starving Buzzard

Starving-BuzzardAsi největší překvapení od Blizzardů. Popravdě zřejmě nikdo nečekal, že dojde k úpravě právě této karty. Ačkoliv je fakt, že pokud jste tuto potvoru nesundali u Huntera dostatečně rychle, tak to znamenalo velký problém. Navíc kombo s Unleash the Hunds anebo Snake Trap bylo velmi nepříjemné a znamenalo slušnou karetní výhodu.

Od 22. září 2014, tak bude Starwing Buzzard stát 5 krystalů a změní se na 3/2 potvoru. Takovouto úprav zatím hráči vstřebávají, protože je to opravdu velká změna.

Share Button

About

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *