Grand tournament první dojmy a aréna

Včera jsme s kamarády netrpělivě očekávali příchod nové rozšiřující sady. Plánovali rozbalovat balíčky a odehrát první arénu. Bohužel to dopadlo, tak jak se dalo očekávat. Problémy s konektivitou a nepřipravený Blizzard. Z připravených balíčků se nám nakonec horko těžko podařilo otevřít jen několik desítek. Pak už bylo pozdě a zabalili jsme to.

Nechal jsem tomu den a dneska si zahrál i přes lagující draft první arénu. Chtěl jsem vybírat hlavně karty z Grand Tournament a užít si je v akci. Sice si draft nenabídl žádnou epic kartu a chyběli 7+, ale i tak jsem uhrál 6-3. Padl balíček Goblin vs Gnomes, nějaké zlato a 50 dust.

Z nových karet jsem si vyzkoušel [Gadgetzan Jouster], [Tournament Medic], [Mukla’s Champion], [Totem Golem] a [Thunder Bluff Valiant].

Celkově bylo vidět jak rychlý nástup mohou mít nové karty [Totem Golem] a [Gadgetzan Jouster]. Přitom vybojovat dostatek času pro [Mukla’s Champion] a [Thunder Bluff Valiant] s inspire. Díky inspire pak udržíte krok i když soupeř začne sázet silnější karty.

Co se týká karet soupeřů, tak bylo poznat, že si každý chtěl odzkoušet nové kousky v praxi. Kombo [Buccaner] v prvním kole a zbraň v druhém může být nepříjemné. Nemít 2/3 potvoru, tak přebere soupeř iniciativu, hned na začátku. Další menší komba jsem potkával, ale že by nějaké bylo opravdu OP se mi nezdálo. Uvidíme co budu říkat po 30 arénkách 🙂

Rozhodně se hra zrychlila. Přijde mi více o šetření zdrojů, jakmile vám coby jen na jedno kolo dojdou a soupeř přebere inciativu, tak je konec. I když to bylo i předtím že? Cílem je jednou kartou sebrat co nejvíce a chránit ty strategické 🙂

No uvidíme se šamanem to nebylo špatné, zkusím další.

Share Button

About

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *